Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Curios doar

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hayate

Hayate


Mesaje : 14
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 31

Curios doar Empty
MesajSubiect: Curios doar   Curios doar Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 12:37 am

Deschise încet uşa veche şi ruginită ce scoase un scârţâit enervant însa cu o tentă de sinistritate. Băgă uşor capul înăuntru , însă nu putu să vadă nimic din cauza întunericului prezent în încăpere. Până la urma renunţă la ezitări şi păşi pe podeaua putredă , ce scotea deasemenea sunete ciudate , continuă să meargă cu atenţie pentru a nu face ceva greşit.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Curios doar Empty
MesajSubiect: Re: Curios doar   Curios doar Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 12:47 am

Reiko auzise nişte zvonuri cum că acest castel este bântuit. Nu prea credea in prosti de genul acesta, dar totuşi veni sa verifice, sau poate venise mai mult din plictiseală.
Se aşeză undeva pe treptele ce duceau la primul etaj, in timp ce fredona un cantecel şi se juca c-o şuviţă din părul ei.
Sus In jos
Hayate

Hayate


Mesaje : 14
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 31

Curios doar Empty
MesajSubiect: Re: Curios doar   Curios doar Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:05 am

Mai făcu câţiva paşi , când , brusc sunetele produse de podea deveniră mai puternice , acest fapt îl făcu să se oprească şi să se uite dezorientat în jurul său.Peste câteva clipe , scândurile de sub tălpile sale trosniră şi mai ameninţător , începând să se rupă , creând o gaură , prin care băiatul căzu în subteran , iar o parte din resturile duşumelei deasupra lui.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Curios doar Empty
MesajSubiect: Re: Curios doar   Curios doar Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 8:24 am

Imediat ce auzi acel zgomot Reiko tacu brusc. Se ridica incet in picioare si isi roti privirea prin jurul sau.
' Cine o fi? ' Se intreba si totodata incepu sa coboare scarile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curios doar Empty
MesajSubiect: Re: Curios doar   Curios doar Icon_minitime

Sus In jos
 
Curios doar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Imprejurimi :: Castelul bantuit-
Mergi direct la: