Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Şi cine a zis că scările nu-s comode?!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Empty
MesajSubiect: Şi cine a zis că scările nu-s comode?!   Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 4:21 pm

Stătea pe o scară,butonând telefonul întruna.Nici ea nu ştia ce făcea. Dădu din umeri,fără vreun motiv,apoi afişă un zâmbet tâmp. Acel zâmbet tâmp de copil nesatisfăcut.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hayate

Hayate


Mesaje : 14
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 31

Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Empty
MesajSubiect: Re: Şi cine a zis că scările nu-s comode?!   Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 5:50 pm

"Îi dau în judecată , pe bune de nu-i dau"gândi tânărul iritat din cauză că liftul iar nu mai funcţiona.Urca treptele de câteva minute şi încă nu reuşise să ajungă la etajul doi."Shesh urăsc când sunt folosit".Avea braţele pline cu dosare , un teanc destul de înalt , ce stătea sa pice la fiecare treaptă pe care o urca.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Empty
MesajSubiect: Re: Şi cine a zis că scările nu-s comode?!   Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 5:55 pm

Se ridică de pe scări,începând să coboare rapid.Din greşeală se lovi de o persoană,nu i se vedea faţa din cauza dosarelor.Zâmbi prosteşte,fiind puţin ruşinată.
-Îmi..Îmi cer scuze.Nu am vrut să dau peste tine.Îi spuse,lăsându-şi capul în jos.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hayate

Hayate


Mesaje : 14
Data de inscriere : 08/02/2010
Varsta : 31

Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Empty
MesajSubiect: Re: Şi cine a zis că scările nu-s comode?!   Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 6:42 pm

Brusc cineva se lovi de el şi de teancul de dosare , care din cauza contactului începuseră să tremure şi câteva picară pe jos , însă faţa încă îi era acoperită. Auzi o voce feminină , cerându-şi scuze , apoi replică şi el:
-Ah nu-i nimic...încercând să pară policticos"Eh pe naiba...nu-i nimic..."gândi puţin iritat deoarece nu ştia cum va reuşi să strângă dosarele care îi căzuseră.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Empty
MesajSubiect: Re: Şi cine a zis că scările nu-s comode?!   Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 6:49 pm

-Te ajut să le strângi.Nu pot să fiu aşa nesimţită şi să te las să le strângi tu,din cauza că eu le-am dărmat.Se lăsă în jos,începând să strângă din dosare."Ce bleaga sunt!"Se gândi,terminând de strâns toate dosarele.Uhm...Dacă vrei,te ajut să le şi cari.Dădu uşor din umeri,stând cu dosarele în braţe.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Empty
MesajSubiect: Re: Şi cine a zis că scările nu-s comode?!   Şi cine a zis că scările nu-s comode?! Icon_minitime

Sus In jos
 
Şi cine a zis că scările nu-s comode?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Seiyo Academy :: Scari-
Mergi direct la: