Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ora de franceza...mda

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Mesaje : 111
Data de inscriere : 07/02/2010

Ora de franceza...mda Empty
MesajSubiect: Ora de franceza...mda   Ora de franceza...mda Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 4:28 pm

Am intrat in clasa si m-am trantit in ultima banca de la geam, asa cum faceam de obicei. Am oftat, dandu-mi bretonul din ochi. "Cine m-a pus sa alerg pana la scoala? Nu intarziam oricum!" mi-am spus iritata si apoi m-am uitat prin clasa. Pustiu. Doar eu. "Ce-i asta bai? O.o' "
Am dat usor din umeri si am deschis o fereastra ca sa las aerul sa intre. Mi-am pus coatele pe pervaz, lasand adierea usoara a vantului sa danseze cu buclele mele castanii. Am lasat capul in jos si m-am uitat in curte.
"Oare ce s-a intamplat?" m-am intrebat, vazand putine persoane. "Este ceva important si nu stiu eu?"
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Ora de franceza...mda Empty
MesajSubiect: Re: Ora de franceza...mda   Ora de franceza...mda Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 4:32 pm

Intrase în sală destul de adormită. Salută profa,care nici măcar nu era în clasă.Dar nu-si dăduse seama.Se trânti pe scaun,lăsându-şi capul pe bancă.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Ora de franceza...mda Empty
MesajSubiect: Re: Ora de franceza...mda   Ora de franceza...mda Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 7:52 pm

Reiko se afla intr-una din bancile din spate, chiar langa geam. Nu avea deloc chef de ore si era cam adomita, statuse toata noaptea treaza din cauza unor insomnii. Statea cu capul pe banca si privea spre fereastra.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de franceza...mda Empty
MesajSubiect: Re: Ora de franceza...mda   Ora de franceza...mda Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora de franceza...mda
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Seiyo Academy :: Clase-
Mergi direct la: