Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shopping!!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 8:28 pm

- Sigur, sa mergem la bancomat. Zambi si ea fetei si apoi lua plasele in mana, ce le lasase pe jos. Se mira cand le vazu asa grele, intrebandu-se cate lucruri isi cumparase.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:11 am

-Ăă.Le car eu.Sunt destul de grele. Râse slab şi luă pungile din mâinile fetei. Făcu ochii mari căci mai devreme nu erau chiar aşa de grele. Cred că am înnebunit. Râse slab,începând să meargă spre un bancomat.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:13 am

Off topic: vezi ca era vorba de plasele mele :]]
On topic: - Sunt plasele mele, le car eu, chicoti ea si in acel moment isi lua plasele in maini.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:23 am

Off: =]] se vede că îmi face rău dimineaţa =]] xD scuze xD
On:
-A ok. Ajunse în faţa unui bancomat şi în câteva secunde scoase banii. Îi dădu fetei suma pe care trebuia să i-o dea şi zâmbi uşor în colţul gurii.
-Aşa.Mai vrei să vii cu mine să mai cumpăr câte ceva?Am nevoie de păreri xD. Şiii ce-ai zice şi tu de un nou look? Ţi-ar prinde bine. Făcu uşor cu ochiu' în timp ce-o privea.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:35 am

Off: no problem, stiu cum e =))
On: Dupa ce lua banii ii baga in portofelul ei, apoi zambi cand auzi ideea fetei.
- Da, chiar ar trebui sa-mi iau si eu niste haine noi!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 2:07 pm

-Bun. Să mergem la New Yorker. Sunt haine faine acolo.Începu să o examineze din cap până în picioare. Cred că ţi-ar sta fain cu nişte jeanşi skinny. O să te facă să pari mai înaltă. Nişte converşi,aproape până la genunchi şi un tricou cu un imprimeu fain. Mă rog.Hai să mergem. O luă pe fată de mână şi începu să meargă spre magazin.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 2:47 pm

- Da vad ca te pricepi la moda, observa fata si incepu sa chicoteasca, iar in acelasi timp o urma pe Sung, spre magazin.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 2:58 pm

-Păi când lucrezi cu disagneri vestimentari te îmbolnăveşi de la ei. Râse slab. Intră încet în magazin,începând să se uite după haine. Ăă.Dacă găseşti ceva,să-mi arăţi. Aaa.Uite. În timp ce căuta a găsit nişte jeanşi skinny cu câteva zgârieturi în genunchi.
-Bun.Ce părere ai?
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:03 pm

Reiko isi dadu privirea spre acea pereche de jeansi si ii examina cu multa atentie pentru cateva clipe.
- Draguti dar... nu mi se par ca mi se potrivesc! Poate ceva fara acele "zgarieturi" in genunchi, chicoti ea.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 6:01 pm

Cotrobăi prin magazin până găsi nişte jeanşi fără zgârieturi.
-Aştia îţi plac? Dar şi cu ăia ţi-ar fi stat bine,să ştii. Începu să se uite prin magazin,şi zări apoi converşii pe care şi-i imagina mai devreme.
-O bun!Am găsit şi converşi.Mai rămâne doar tricoul şi gata! Zâmbi larg,privind-o pe fată.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 9:03 pm

- Astia imi plac! Se referi fata la jeansi, zambind cand ii zari fiindca erau chiar pe gustul ei. Incepu sa se uite si ea prin magazin de-un tricou.
" Hmm, cred ca ea are ochi mai bun decat mine" isi recunoscu fata, chicotind.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 9:18 pm

Se duse până la converşi şi i-a luat în mână apoi se întoarse la ea. Începu iar să se uite dupa un tricou. Zări unul alb cu câteva pete de culoare. Arătă cu degetul înspre el.
-Ăla s-ar potrivi excelent cu jeanşi şi converşi. Nu? Zâmbi uşor în colţul gurii.O să arăţi perfect!
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:25 pm

- Asa cred, ma duc sa le probez!
Ii zambi vesela fetei si lua hainele din mana ei. Intra intr-o cabina si se imbraca destul de repede cu acele haine. Dupa aproximativ 5 minute iesi si merse in fata unei oglinzi, examinandu-si noua tinuta.
- Ei, cum imi sta? O intreba apoi pe Sung.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:30 pm

Rămase plăcut surprinsă.Îi stătea chiar bine,iar asta o făcu să zâmbească larg.
-Arăţi perfect ! Eşti frumoasă. Nu că înainte nu erai,dar acum eşti şi mai frumoasă. Scoase limba copilăreşte şi o bătu prieteneşte pe umăr.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:39 pm

Reiko schita un zambet si isi intoarse privirea spre ea.
- Multumesc, raman datoare!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:48 pm

-Pentru nimic.Acum hai să-mi iau şi eu ălea. Îi zise,râzând şoriceşte. Rămâi aşa,da? O întrebă după ce se liniştise puţin,apoi zâmbi uşor în colţul gurii.A,să ştii că dacă mai ai nevoie de sfaturi,io e disponibilă oricând.Râse scurt şi în acelaşi timp o urmărea cu privirea pe fată.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:00 pm

- Sigur, cand voi avea nevoie voi apela la tine! Chicoti ea si apoi dadu usor din cap, in semn ca va ramane in acele haine.
- Deci tu ce vrei sa-ti mai iei? O intreba ea curioasa.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:06 pm

-Păi nişte converşi,pantofi,cercei,medalion cu o pentagramă yummy şiii un tricou cu Avril.Nu-s multe dar s-ar putea să-mi ia ceva timp.Strânse uşor din ochi apoi îşi duse o mână la ceafă şi se frecă puţin în acel loc.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:20 pm

Incepu sa chicoteasca si veni langa Sung.
- Bine atunci, hai sa mergem sa ti le iei!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:23 pm

Ieşi din magazin,cu Reiko lângă ea,privind-o pe fată cu coada ochiului. Magazinul în care dorea să intre nu era îndepărtat cauză pentru care au ajuns mai repede şi a intrat în magazin cu paşi mărunţi. Se duse şi îşi luă converşii,căutându-şi mărimea.
-Firar mama lor ! Nu găsesc mărimea. Oftă scurt,lăsându-se în jos pentru a vedea toate mărimile de pe cutii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Shopping!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shopping!!   Shopping!! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Shopping!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Orasul :: Mall-
Mergi direct la: