Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just a simple room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:42 pm

Reiko se afla in noul ei apartament si se chinuia se zor cu despachetatul bagajelor. Isi aranja pentru inceput hainele intr-un dulapior, apoi trecu la carti, dar se opri din activitate, simtind ca numai are chef. Veni langa geam si-l deschise usor, ca sa ia o gura de aer.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:44 pm

Tocmai ce intrase in camera, evident fara a bate.
- Inca n-ai reusit sa agati nici o pasare? intreba acesta cand o vazu pe fata cu capul in geamul deschis.
Inchise usa in urma sa si trecu pe patul lui, intinzandu-se si asezandu-si mainile dupa ceafa.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:46 pm

Reiko se intoarse spre colegul ei de camera si chicoti pret de cateva secunde.
- Inca nu, dar nu asta era intentia mea.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:51 pm

- Te trage curentul, vei raci si apoi mai rau, ma vei imbolnavi si pe mine! spuse acesta dandu-si privirea peste cap incat s-o poata vedea. Sau ar fi fain sa intre vantul in camera si sa-ti ridice fusta deja mini, mai sus! zambi el usor.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:54 pm

- Cred ca... prefer sa inchid geamul la loc!
Nici numai statu pe ganduri si deja facu lucrul asta. Reveni apoi la aranjatul cartilor pe raftul din biblioteca ei, iar intre timp isi dadu priviea spre baiat, ca sa faca[,]cunostinta cu acesta.
- Apropo, eu sunt Reiko!
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:59 pm

- Eu sunt Hero, incantat domnisoara! spuse el in timp ce se ridica pe genunchi, pe pat si se uita inspre ea.
- Ti-ai luat cumva toata biblioteca sau nu a reusit sa incapa toata in ghiozdan ? intreba acesta usor amuzat.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:03 pm

- Nu a incaput toata biblioteca la mine in ghiozdan, din pacate. Zise ea in timp ce ii arata limba intr-un mod mai copilaros si zambi. Si apropo, ma bucur sa te cunosc!
Dupa ce vorbi isi indrepta iar privirea spre carti si continua sa le aseza pe rafturi.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:05 pm

- Oo frate doar nu ai de gand sa le citesti pe toate. Sau daca o faci atunci pentru ce mai faci cursurile ? intreba acesta usor buimac. Hmm, am o colega de camera toci! ajunse acesta la concluzia finala.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:10 pm

- Nu sunt tocilara! Se stramba ea si in acelasi timp arunca in capul baiatul cu o carte groasa si mare. Cartile astea nu sunt despre ce studiem noi la scoala! Ii explica dupa cateva secunde.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:12 pm

- Aww hei doare! spuse el frecandu-se in locul lovit si luand cartea in mana, ticluind un plan cu ea.
- Hmm daca nu-s pentru scoala atunci esti mai toci decat credeam ca lucrezi suplimentar!
Deschise geamul si tinu cartea precedenta numai cu 3 degete.
- Sa-i dau drumul ? Sigur o gaseste furca gradinarului... vorbi in timp ce-si ridica un deget.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:16 pm

Reiko veni langa el si intinse mana spre carte si in acelasi timp ii zise:
- Hey, dami-o inapoi, eu nu umblu cu lucrurile tale!
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:18 pm

- Eu nu ti-am aruncat un lucrul de-al meu spre tine, tu de ce te-ai aruncat s-o faci ? intreba acesta in timp ce se lasa mai mult pe geam. Sa-i dau drumul, sa nu-i dau, sa-i dau, sa nu...! Hmmm! se facu acesta ca se gandeste.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:25 pm

- Nu, te rog nu! Zise ea, facand o fata de catelus, implorandu-l pe baiat sa nu-i arunce cartile. Uite, iti fac temele, dar nu-mi arunca acea carte!
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:27 pm

- Hopa! zambi tanarul larg cand auzi cat de tentanta e oferta si trase mai aproape cartea. Dar totusi eu pe ce ma bazez? Cuvintele le poti rosti si fara sa indeplinesti faptele! se facu acesta ca se gandeste cateva clipe bune.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:29 pm

- Promit, cu mana pe inima! In acea clipa in care rosti cuvintele isi aseza mana in dreptul inimii ei. Asa-i ca ma crezi?
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:33 pm

- Bine, ti-o dau! tanarul lua cartea de afara si inchise geamul, apoi o puse in mana fetei. Mi se pare un targ corect! Dar... sa nu-ti schimbi targul ca nu stii ce te paste. " Hmm asta e prima colega cu care n-am cearta!"
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:34 pm

- Da, sa traiti! Spuse ea in gluma in timp ce-si recupera cartea si o aseza pe raft. Rasfula usurata si-apoi se tranti pe patul ei.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:39 pm

Se uita putin la fata apoi reveni pe patul sau.
- Si totusi nu arati a tocilara. De la ce academie ai fost transferata ? intreba acesta curios, iar peste un timp incepu sa caute ceva prin sertarul de la noptiera din dreptul patului.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:40 pm

- Numai stiu! Glumi ea si se intinse mai bine pe pat. Isi aseza capul pe perina si mainile sub el, in timp ce isi plimba aiurea privirea pe tavan.
- Ah si nu arata tocilara? Atunci a ce arat?
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:44 pm

- Stiu si eu.. a fata normala ? intreba acesta in sec si ii gasi jocul din sertar pe care-l tot cauta.
Se aseza inapoi pe pat si incepu sa butoneze butoanele masinariei.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:45 pm

- E bine, pentru ca nu sunt tocilara, crede-ma! Ii repeta ea din nou, fiindca ura intr-adevar sa i sa spuna asa. Se intoarse cu spatele, pe-o parte si cauta patura cu mana, care era pe undeva pe la picioarele ei. Cand o gasi o trase spre ea si-aproape ca o imbratisa, iar in urmatoara clipa isi inchise ochii.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:51 pm

- " Phiu da repede adoarme!" gandi baiatul, concentrandu-si toata atentia asupra jocului ce-l avea in mana.
- Hmm de ce mergi asa de greu, rabla?! vazu el ca nu mari viteza.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:53 pm

Reiko fusese putin cam obosita si adormi in cateva minute. I se facu putin frig asa ca se ghemui toata si stranse mai tare patura in bratele ei.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:57 pm

Ii se termina bateria tocmai cand era aproape sa castige.
- Ah nu, zi-mi ca asa ceva nu s-a intamplat! se supara el si se ridica din pat, incepand sa se incalte pentru a merge sa-si ia baterii noi.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 11:01 pm

Reiko inca dormea, dar incepu sa se miste brusc prin pat si sa vorbeasca prin somn, destul de tare.
- Daca pleci te omor! Vorbi ea fara sa realizeze, dar nu se referea la Hero.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just a simple room Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room Icon_minitime

Sus In jos
 
Just a simple room
Sus 
Pagina 1 din 11Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Crazy RoOm.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Houses/Apartaments :: Apartaments :: Secret Place-
Mergi direct la: