Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just a simple room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:08 pm

Reiko il privi atenta si isi ridica usor o spranceana.
- Si cica eu sunt perversa! Bufni ea in ras.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:18 pm

- Asta inseamna ca nu mi-ai refuzat oferta! o atentiona baiatul. Observi asta perverso ? intreba el continuand s-o priveasca.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:21 pm

- Hmm... nu, inca nu accept! Dadu ea usor din cap, in semn negativ, apoi se stramba la el intr-un mod copilaros, scotandu-si limba.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:27 pm

- Ai zis lucrul acesta de abia dupa ce te-am atentionat eu.
Se ridica usor si ii spuse tinerei.
- Deci unde-s filmele care trebuie sa la vizionam ?
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:28 pm

- La mine in birou, pe undeva printr-un sertar... cred ca acolo le-am pus, ii raspunse ea, dupa ce se gandi cateva clipe. De ce intrebi?
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:34 pm

- Pei putem incepe de pe acum, nu-i asa ? intreba acesta dandu-si privirea intr-o parte si veni langa ea. Dar mai intai sa te ajut cu strangerea sahului! spuse el si se apuca sa 'impacheteze' piesele.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:36 pm

- Da, e bine si acum! Zambi ea si isi dadu o clipa privirea spre fereastra, observand ca incepuse sa se inegureze.
Reveni la cea ce facea baiatul si se apuca si ea sa stranga piesele.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:55 pm

In cele din urma cei doi terminasera lucrul acesta, iar baiatul inmana tabla fetei, zambindu-i usor.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:58 pm

Lua tabla de sah si o aseza la locul ei, apoi reveni langa pat.
- Ma duc sa iau niste popcorn, iar tu daca dai de CD-uri scoate-le te rog din birou, sunt puse in sertarul acela mare cu desenele mele! Il ruga ea pe baiat, iar apoi ii zise sa si aleaga unul.
Dupa, pleca in bucatarie si incepu sa caute prin sertare pungile de popcorn.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:20 am

Baiatul o asculta si incepu sa caute cd-urile prin sertarele fetei.
- "De ce presimt ca va lua vreme?!" se intreba tanarul in sinea sa insa chiar atunci dadu de cd-urile cu filmele, zambind si cand vazu in treacat desenele fetei.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:22 am

- Ahaam, aici erati! Zise ea cand dadu de pungile de popcorn, luand vreo doua si puse popcornul intr-un castron mare.
Reveni in camera si se uita catre Hero, intreband:
- Deci te-ai hotarat ce film vrei sa vedem prima oara?
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 9:23 am

- Sigur! Asta! spuse el aratand un DVD cu carcasa alba. Suna interesant!
Dupa ce spuse asta merse si puse filmul in suport, dand drumul la el.
- Hmm esti gata sa te uiti?
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 9:58 am

- Da! Raspunse ea in timp ce lua un loc pe pat, punand si castronul cu popcorn langa ea.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:35 am

Apasa pe play si ramase cu privirea catre ecran, asteptand inceperea.
- " Phiu de cata vreme nu am folosit dvd-ul am uitat si cum se da mai in fatza!" gandi acesta amuzat in sinea sa.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:37 am

Reiko isi muta o clipa privirea spre Hero si il intreba:
- Nu vi si tu aici?
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:48 am

- Adica langa tine ? Ma intreb daca esti sigura de ceea ce-mi ceri! spuse tanarul zambind usor si veni imediat pe patul fetei, asezandu-se langa.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:50 am

Reiko ii zambi si-apoi ii facu semn sa manance popcorn, daca vrea. Isi dadu in cele din urma privirea spre ecran, uitandu-se atenta la film.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:56 am

Accepta oferta si isi aseza mana din cand in cand si in castronul cu popcorn, luand cate o gura in timp ce se uita spre monitor.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 1:52 pm

Fata facea la fel, manca popcorn si in acelasi timp se uita la imaginile de pe ecran cu mult interes.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 9:42 pm

- De unde ai luat filmul ? intreba tanarul cu curiozitate, trecandu-si privirea inspre fata pentru cateva clipe.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 9:54 pm

Cand auzi intrebarea baiatului isi intoarse si ea privirea spre Hero.
- Am dar o raita prin mall acum cateva zile si le-am cumparat.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:16 pm

- Pei atunci te pricepi la alegeri! spuse acesta c-un zambet multumit pe chip si ii dadu un sarut scurt si rapid fetei.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:18 pm

- Atunci ma bucur ca iti plac gusturile mele! Vorbi ea si isi aseza usor capul pe umarul baiatului. Zambi din cauza sarutului, simtind cum mai vroia un altul, dar nu o zise cu voce tare. Isi aseza mana langa cea baiatului si curand incepu sa se joace cu degetele lui, chicotind.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 3:03 pm

O lasa sa se joace cu mana sa, uitandu-se inspre ele, zambind incet, caci se simti alintat. Isi aseza usor obrazul pe capul fetei, iar in cateva clipe isi dadu privirea inainte.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 7:56 pm

Cand observa asta zambi usor si continua sa se joace cu degetele baiatului, in timp ce era atenta si la film.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just a simple room - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Just a simple room   Just a simple room - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Just a simple room
Sus 
Pagina 9 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Crazy RoOm.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Houses/Apartaments :: Apartaments :: Secret Place-
Mergi direct la: