Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Printre carti

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorMesaj
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:01 pm

- Dar nu iti e mila de mine? Ma va durea! Incepu fata sa se planga si facu o fata ca si cand ar fi foarte trista.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:08 pm

- Iti va trece imediat ce imi voi incepe eu 'actiunea'! Garantez ca numai la durere nu te vei gandi!
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:12 pm

Obrajii fetei capatara o culoare rosiatica in acea clipa si ii acoperi usor cu mana. In momentul urmator se auzi un mic sunet provocat de creanga pe care erau cei doi.
- Hopa... mai bine ne dam jos...
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:17 pm

- Bine, te dai tu prima si apoi ma dau si eu! ofta baiatul usor, facandu-i loc fetei sa poata sa treaca.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:37 pm

Cand ii vazu oftatul il privi putin cam mirata.
- S-a intamplat ceva? intreba Reiko incet.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:42 pm

- Da... mi se strica planul! se prefacu baiatul suparat si apoi se si prefacu ca incepe sa planga, ascunzandu-si usor fata.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:44 pm

- Dar... incepu ea sa vorbeasca si isi aseza o mana pe obrazul baiatului. Insa numai putu sa-si continue ideea fiindca acea creanga se rupse, iar cei doi cazura pe jos.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 8:56 pm

In momentul contactului cu pamantul, acesta se lovi usor la cot.
- " Bine, nu e chiar... planul pe care mi-l dorisem... aterizarea crancena!"
O cauta usor cu privirea si mana pe fata.
- Ejh cred ca mama natura tot cu mine tine!
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 9:02 pm

Reiko aterizase chiar deasupra baiatului spre noroc ei, asa ca nu se lovi prea rau. Isi ridica incet capul si isi dadu privirea spre Hero.
- Esti bine? Intreba ea ingrijorata.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 9:20 pm

- Sigur de ce nu as fi ?! intreba acesta atingandu-i usor obrazul.
- Dar tu cum esti ? intreba baiatul in momentul in care se uita indrepta privirea spre ea.
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 9:23 pm

- Eu sunt bine, am aterizat pe moale, cred ca doar m-am zgariat putin la genunchi... spuse ea cam nesigura. Simtea ca ii curge putin sange, dar nu era prea sigura.
- Sigur esti bine? Tu nu ai aterizat pe nimic moale.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre carti - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Printre carti   Printre carti - Pagina 11 Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre carti
Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Seiyo Academy :: Biblioteca-
Mergi direct la: