Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Patinând...Sau nu?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 10:45 am

- Sa nu duci lipsa hmm?! intreba acesta apucandu-i barbia si ridicandu-i privirea inapoi catre el.
Se apropia incet de chipul fetei si ii oferi un sarut combinat, avand grija sa-l prelungeasca.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:18 am

Îl cuprinse pe băiat,răspunzându-i la sărut,simţind cum şiroaie de lacrimi îi curg pe obraz. Îşi lăsă capul pe pieptul lui,oftând scurt şi începând să îşi şteargă lacrimele."Sper că n-a observat că am început să plâng ca o bleagă. xD"
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:21 am

Cand isi simti tricoul mai ud si nu datorita ploii, ofta scurt si neobservabil. O cuprinse usor, sperand s-o calmeze, caci intr-adevar nu-i placea s-o vada asa.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:37 am

Îşi ştergea lacrimile,dar ele continuau să curgă. Şi-a muşcat uşor buza,oftând scurt. Îşi închise ochii,bombănind ceva într-o limbă a ei.
-Păi...Nu sufăr.Deloc.Chiar deloc. Plâng din cauză că..ăăă.Din cauză căăă...Înghiţi în sec,neştiind ce să mai zică.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:39 am

- Stai calm nu-i nevoie sa mai zici vorbe la care nici tu nu le crezi! Dar totusi ar fi bine sa te calmezi! vorbi acesta pe-un ton calm, bland.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:45 am

-Ce proastă sunt. Ştii ce fain ar fi fost dacă eu nu te-aş fi plăcut? Sau mai fain ar fi fost dacă nu aş fi existat.Aşa Ethna nu ar mai găti şi pentru altcineva,nu ar mai ţipa la nimeni să dea muzica mai încet şi nu ar mai face curat şi în camera mea...Iar acum tu nu ar trebui să stai în ploaie cu mine. Oftă scurt.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:49 am

- Hmm asta depinde de libera alegere. Nu trebuie sa te simti vinovata pentru lucrul acesta. Ethna gateste pentru ca vrea sa faca lucrul acesta, altfel nu ar faceo, nu-i asa? Cat si cu curatenia la fel. Iar eu nu stau aici din obligatie ci tot din libera alegere. E mai bine sa nu te invinovatesti singura.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 11:56 am

-Da,dar...Dacă nu te-aş fi plăcut,acum nu aş mai suferi. Deci cine e de vină aici?Eu. Da şi tu eşti de vină că eşti prea frumos xD. Zâmbi prosteşte,apoi oftă scurt.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:05 pm

- Si de unde stii ca sunt asa frumos si-n interior pe cat sunt in exterior ? Daca nu sunt? Atunci n-ai sa ma mai placi...!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:13 pm

-Ăă.Păi cred că eşti frumos şi-n interior. Aici m-ai blocat. Înghiţi uşor în sec. Dacă nu eşti...ăă...Nu-mi pasă. Te plac şi-aşa. Dădu uşor din umeri.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:23 pm

Nu-i prea venea sa creada ceea ce auzise in acel moment si isi inclina usor capul.
- Nici eu nu cred ca esti sigura de ceea ce spui!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 1:37 pm

-Ba sunt sigură.Te plac cum eşti.Ţi-am zis,nu-mi pasă dacă nu eşti frumos şi-n interior. Zâmbi uşor în colţul gurii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 9:49 pm

Rosi usor si trecator la chip cand auzi remarca aia, tot nevenindu-i sa creada.
- Okey! incerca baiatul sa cedeze.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 5:28 pm

Îşi ridică privirea,pentru a-l vedea mai bine. Oftă scurt,dar apoi afişă un zâmbet de îngeraş.
-Vreau acasă. Da' rămâi cu mine?Te roog.Ethna e plecată nu ştiu pe unde şi mă plictisesc.Făcu uşor botic,apucându-l de mână şi strângândui-o puternic.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 8:13 pm

- Bine. Am sa raman cu tine! o asigura baiatul zambind usor in momentul in care zari si zambetul de pe chipul fetei. "Asa-mi place!" Cu ocazia asta iti aflu si locuinta!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 8:37 pm

Zâmbi scurt,în timp ce-l privea.
-Aşa-i.Stânga,dreapta,dreapta,stânga şi înainte şi am ajuns. Râse scurt. Glumeam.Suntem chiar în dreptul blocului unde stau. Scoase limba copilăreşte,apoi intră cu băiatul în bloc. Da' să nu te sperii de camera mea.N-am avut timp să fac curat şi...Mă rog.Las' că vezi tu. Ajunse în dreptul uşii şi începu să caute cheia prin geantă. "Aici eşti neruşinat-o!" Deschise uşa,şi îl trase pe băiat de mână în apartament.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 10:11 pm

- Hmm si ce trebuia sa vad pe langa sperietura din camera ta? intreba tanarul dandu-si privirea prin jur fara a remarca nimic. De fapt casa asta iti da chiar un aer prielnic!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 3:01 pm

-Ăă.Aici a făcut Ethna curat.Îl trase pe băiat de mână în camera ei şi închise ochii.Când îi deschise,zări că era curăţenie.Făcu ochii mari,şi se sprijini cu mâna de birou.
-O fi făcut Ethna curat şi aici ?Eu n-am lăsat aşa. Chitara trebuia să fie pe pat,hainele împrăştiate pe jos şi muzica la maxim. Da' mai bine că o făcut curat. Se trânti pe pat stând cu privirea aţintită în tavan. Luă o pernă în mână şi se ridică de pe pat,începând să-l lovească pe băiat cu ea.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 3:54 pm

Incepu usor sa rada cand fata il lovi si totodata dadu startul si feririi de perna.
- Esti nervoasa ca nu ai dezordine in camera ? Ca ai curat in schimb ? intreba acesta c-un zambet in coltul guriii.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 4:00 pm

-Nu. Râse scurt şi continuă să îl lovească cu perna. Îl lipi de perete pentru a nu se mai feri. Acum nu mai scapi ! Zâmbi scurt şi îl lovi mai tare.Dădu drumul la pernă pe jos,privindu-l în timp ce-şi muşca buza.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 4:39 pm

- Gata razbunarea cu perna ? intreba tanarul inclinandu-se usor intr-o parte. Hmm si cand incepea sa-mi placa...! E gustoasa rau, nu ? zise cu referire la muscatul buzei.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 4:45 pm

-Nu,nu am terminat. Şi e gustoasă. Chicoti scurt apoi luă perna de pe jos şi începu să-l lovească din nou cu ea. Îşi lipi buzele de ale lui,dar şi le dezlipi rapid. La naiba ! Am uitat că sărutu' ăla de mai devreme era ultimul. Scuze...
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 4:54 pm

- Nu-i problema stiu ca vroiai sa ma ispitesti cu buza muscata! rase tanarul usor slab. " Si daca reuseste JJ?!" realiza baiatul inaintea lui, iar in clipa aceea isi masca toate expresiile de pe chip.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 5:00 pm

-Ă? Nu-i adevărat. Chiar dacă aş fi vrut asta,nu aş fi reuşit. Spuse,continuând să-şi muşte buza iar când işi dădu seama,se strâmbă puţin. Nu mă pot abţine xD. Oftă scurt,apoi aruncă perna pe pat. Ce-ar fi dacă te-aş lega aici ? Şi dacă ne-am bloca de exemplu. Zise,zâmbind uşor în colţul gurii. Aşa-i că ar fi fain? Râse scurt,privindu-l pe băiat.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 5:12 pm

- Hmm mintea ta bate la multe planuri! vorbi el in timp ce se dezlipi de perete, indreptandu-se de asemenea privirea spre tanara. Ar fi un lucru! spuse acesta cu acord usor si se aseza la marginea patului, intr-un final.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Patinând...Sau nu?
Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Orasul :: Patinoarul-
Mergi direct la: