Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Patinând...Sau nu?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 7:57 pm

Înghiţi uşor în sec, oftând scurt.
-Pleci deja?Îl întrebă pe Hero,privind în pământ. "Ce tot am mă?! Umm...Nu pot să cred că îmi place un tip pe care abea l-am cunoscut. Shet." Îşi zise, privindu-l cu coada ochiului.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:08 pm

- Pei eu mi-am terminat treaba aici! raspunse el in timp ce se incalta. Si te-as sfatui in ultim moment sa consulti un medic! spuse el cu referire la ameteala de mai devreme. Ai nevoie de ajutor cu rana ? intreba, dandu-si privirea intr-o parte.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:14 pm

-D.ăă..NU! Mare brânză. Sunt bine. "De parcă te-ar interesa pe tine dacă am nevoie de ajutor xD " Ieşi de pe teren,scoţându-şi patinele din picioare. Dădu uşor din picioare,ca să se obişnuiască cu tocurile destul de înalte. Umm..."Zi,zi." Ai timp de...Defapt nu. Îşi întoarse privirea. "Zii mă !"
-Ăăă...Ai timp de...un suc? Înghiţi uşor în sec,apoi strânse din ochi,aşteptând răspunsul băiatului,chiar dacă era sigură că băiatul o va refuza. "Sigur,sigur,mă refuză.xD"
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:18 pm

Isi ridica incet privirea catre fata si ii zise:
- Hmm si de ce te balbai asa de tare de parca m-ai invita la o intalnire ?! chicoti acesta usor si isi duse si-o clipa privirea spre bruneta, raspunzand intr-un final:
- Cred ca am timp de unul!
Sus In jos
Kuroshitsuji Reiko

Kuroshitsuji Reiko


Mesaje : 431
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:21 pm

" Poate ar trebui sa plec... oricum am ramas cam singura" Isi zise fata in timp ce-si aseza mai bine caciula pe cap, apoi cerceta ceasul putin.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:24 pm

"Bleago..." Zâmbi slab,privindu-l.
-Ăă.. Ce întâlnire...Ăă. "Ce varză eşti.xD" Păi atunci hai să mergem. O luă încet înainte,cu paşi mărunţi ca să o poată ajunge băiatul.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:35 pm

Se ridica din loc, gata schimbat si isi lua rucsacul, mergand dupa fata.
- " Hmm ce tacuta a ramas dupa cuvant!" isi scutura repede capul ca sa-si alunge ideile sale.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:44 pm

Îl privi cu coada ochiului,zâmbind tâmp.
-Ăă.Unde ai vrea să mergem ?Io stau mai mult prin cluburi. Aşa că...Nici nu prea ies din casă ziua.."Hopa.Zisăi cluburi?XD Se pare că mă mănâncă să-i zic."
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:46 pm

- Perfect! spuse baiatul cand auzi. Atunci hai in Tex-club! spuse baiatul uitandu-se la ceasul de pe mana. Dap ar trebui sa fie deschis acum.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:52 pm

"De ce în ăla?xD" Înghiţi uşor în sec,zâmbind în continuare,tâmp.
-Okay. "Am impresia că o să vreau să dansez." Oftă scurt,dându-şi seama că Hero îi va afla secretul.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 10:39 pm

- Ma bucur ca suntem de acord! chicoti incet baiatul, in timp ce se uita catre fata din spatele sau si pe urma schimba traseul drumului.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 2:01 pm

Zâmbi slab,lăsându-şi capul pe spate,simţind cum picăturile de apă se zdrobeau de faţa ei.
-Hmm..O început să plouă.O să arăt acum ca o mâţă plouată. Spuse cu o voce destul de răguşită,apoi oftă scurt.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:14 pm

Cand auzi replica rase slab si isi dadu jacheta jos de pe spatele sau, asezand-o pe capul fetei.
- Acum vei arata ca una mai putin plouata. Am dreptate, nu ?!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:22 pm

Zâmbi uşor în colţul gurii.
-Da,dar tu?Tu te vei uda. Apoi vei arăta tu ca un motan plouat.Râse scurt,apoi afisă acel zâmbet tâmp.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:28 pm

- Voi fi mai sexy ud! spuse acesta sincer, scotand limba usor. Si in plus nici macar nu mai avem mult, nu ?!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:39 pm

-Se..se..sexy? Începu să se bâlbâie,făcând nişte ochi mari.Bagă limba în gură mă. Spuse fără să vrea.Înghiţi în sec,înroşindu-se toată."Proastă eşti mă."
-Nu...Nu mai avem mult. Zise,acoperindu-şi toată faţa cu mâinile,lăsând să se vadă doar ochii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:44 pm

Incepu sa rada usor cand vazu toate reactiile fetei si ii deschise usor usa cand ajunsera.
- Ii poti dezacoperi, am ajuns la 'surpriza'.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:50 pm

"Trebuia s-o laşi închisă să mă pot da şi io cu capu de ea.xD" Îşi zise,dându-şi jos jacheta şi i-o dădu băiatului.
-Mersi. Se aşeză la o masă,privind toate animatoarele care dansau ca nebunele.Dădu uşor din picior,fiindcă o mânca să se ducă să danseze. "Mai aşteaptă puţin băi.Puţin. Ahh nu mai am răbdare." Oftă scurt,urmărindu-l pe băiat cu privirea.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:55 pm

Veni in fatza ei si o privi direct, zicandu-i:
- Hmm deci ce ai de gand sa comanzi ? Asta in caz ca mai ramai la suc! zambi acesta incet.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:00 pm

-Rămân la suc.Cine ştie,poate mă apucă nebunia după ce beau câteva pahare. Oftă scurt,fiindcă ştia sigur că s-ar fi dat la el după.
-Umm...Un suc de...căpşuni.Spuse într-un final,apoi îşi înclină uşor capul ca să vadă mai bine animatoarele.Ha! Mişcarea aia am inventato eu! Nu-i corect ! Se bosumflă,încrucişându-şi braţele la piept.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:06 pm

Se intoarse catre locul in care se uita fata si incepu sa zambeasca in alt mod.
- Inseamna ca intr-adevar te pricepi la dans!
Isi intoarse inapoi privirea catre si se ridica de la masa.
- Ma duc sa aduc comanda!
Dupa ultima sa replica si pleca.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:09 pm

"Dacă nici acum nu şi-a dat seama că sunt animatoare,atunci greu de cap mai e xD" Îşi scutură uşor capul,încruntându-se la fata cu pricina. După ce băiatul plecă îl privi şi zâmbi ca un copil mic.
-Frumos eşti mă... Spuse,strângând uşor din ochi.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:17 pm

Reveni in scurt timp si aseza sucul in fatza fetei, iar cel de M.D. si-l puse in fatza sa de unde lua o gura.
- Scuze ca a durat atat!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:23 pm

În timp ce îl privi,nici nu-şi dădu seama cât de repede trecu timpul.
-Huh'? A durat mul..?Aaa...Nu-i nimic.Luă paharul de pe masă,gustând puţin din el. Dădea în continuare din picioare,strâmbându-se puţin.O privea pe fata căreia îi copiase mişcările,văzând că s-a încurcat. Ye!Eram sigură că nu va duce totul bine până la capăt.Mişcarea aia o pot face numa' eu. Ce nesuferită. Râse slab,privindu-l pe băiat cu coada ochiului.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:39 pm

- Si atunci de ce n-o faci sa-i dai exemplu? o sfatui baiatul facandu-i semn. Presupun ca lucrezi aici, de-o stie asa de bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Patinând...Sau nu?
Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Orasul :: Patinoarul-
Mergi direct la: