Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Patinând...Sau nu?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 5:25 pm

-Ca de exemplu..? Îl întrebă,rezemându-se cu spatele de birou. Şi să ştii că atunci când am zis că te leg,nu am glumit. Chicoti scurt şi se urcă pe birou,dând uşor din picioare.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 5:43 pm

- Ca de exemplu faptul ca ma mira imaginatia ta... Nu ai glumit ? realiza tanarul ramanand surprins si parca nevenindu-i sa creada. " Neah.. trezeste-te e gluma..!" Eu nu te-as crede in stare! spuse acesta, sprijinindu-si capul in podul palmei.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:02 pm

-Nu mă crezi în stare?! De ce?Deschise sertarul cotrobăind puţin prin el. Firar.Nu-s aici ! Ai scăpat de data asta. Dar defapt nu,nu ai scăpat. Se îndrepta încet spre el şi îl impinse mai mult pe pat urcându-se pe el. Îi imobiliză mâinile,zâmbind în colţul gurii. Aşa.Să ştii că eşti foarte comod ! Chicoti scurt apoi îşi muşcă buza.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:12 pm

- Ma simt si foarte comod, avand in vedere ca tu esti foarte usoara! ramase baiatul praf cand simti ca nu-si mai misca mainile, dar nici nu se lasase mai jos. Hmm se pare ca ai facut-o! isi inghiti inapoi vorbele, dandu-si seama ca fata era in stare. Mai usor ca incepe sa-mi placa!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:19 pm

-Ei şi ce dacă începe să-ţi placă ?Chicoti scurt apoi îi dădu drumul la mâini şi se sprijini cu mâinile de pieptul lui. Ăă.Acum vrei să vezi că ne putem şi bloca? Clipi des zâmbind ca un copil mic.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:24 pm

- "Bloca ?" ii veni acesta o idee perversa in minte, dar si-o alunga rapid. Si cum ai de gand sa faci asta? intreba in timp ce-si puse una din maini dupa ceafa.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:32 pm

-Uite aşa. Se ridică şi încuiase uşa cu cheia,apoi băgă cheia pe sub uşă. Acum numai Ethna ne poate scoate de aici. Se întoarse la el,reluându-şi poziţia pe care o avea înainte. Bun. Îşi puse mâna dreaptă pe obrazul lui,zâmbind scurt. Şi acum...ăă..ce facem?
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:35 pm

- Nu a fost intregul plan, ticluit de tine ? Chiar nu ai stii ce urmeaza ? intreba tanarul urmarindu-i usor toate actiunile cu privirea.
Cand isi aseza mana pe obrazul lui, isi puse si el, mana libera, peste a fetei.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:47 pm

-Păi ba da,eu l-am inventat dar... Fie. Îşi apropie chipul de al lui,şi începu să-l sărute lung.Se juca uşor cu limba lui,închizând şi ochii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:06 pm

Se lasa sarutat, de asemenea ii si raspunse, atingand usor limba fetei cu a sa in timp ce-i prinse mana intr-a lui. Isi tinu ochii in semi-deschidere, pana ce ajunse in final si-a lui inchisi.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:17 pm

Îi prinse limba între dinţi,începând să-şi plimbe buzele pe limba sa.Se descălţă de pantofi pentru a putea sta mai bine peste el. Coborî cu săruturile până la gât,zâmbind uşor în colţul gurii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:22 pm

Isi aseza limba inapoi in gura, cand realiza ca o lasa cam mult in afara si suspina de placere de la saruturi. Isi lua mana de la ceafa si-o aseza pe spatelei fetei, incepand sa si-o plimbe incet.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:35 pm

Se opri,oftând scurt.
-Stai...Ce tot fac? M-ai provocat ! Tu,frumosule! Dacă ziceai că mă crezi în stare poate n-aş fi făcut asta. Deşi mi-a plăcut...Iar ţie nu. Strânse uşor din ochi,lăsându-şi capul pe pieptul său.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:41 pm

Rosi usor in aceea clipa, aproape nemaistiind ce sa zica.
- De unde stii ca mie nu mi-a placut ? Si mie mi-a placut ? zambi baiatul incetisor. Atat de mult incat ma intreb daca sa te mai provoc! isi spuse si tot ce gandea in momentul acela.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:57 pm

Făcu ochii mari când auzi ce spuse băiatul,dar apoi zâmbi scurt.
-Nu...Aşa îmi dai mai multe şanse şi apoi mă laşi baltă.Deşi aş mai vrea să te sărut... Oricum.Uită ! Uită tot ! Când zise asta,pe faţă începuseră să-i curgă şiroaie de lacrimi. "Firar.Iar dau apă la şoareci."
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 8:43 pm

- Hey nu plange, ti-am zis ca nu ti se prinde! spuse baiatul usor, cuprinzand-o cu ambele brate, sperand s-o calmeze intr-un final.
Peste un timp isi ridica mana usor mai sus, incepand sa-i stearga lacrimile ce-i curgeau pe obraji.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 8:55 pm

Îşi întoarse privirea,şi-şi puse mâna peste a lui.
-Nu-i corect... Poate te prind că nu uiţi ! Să uiţi,ai înţeles? Şi da,ştiu că sunt o proastă fiindcă plâng pentru un băiat care nici măcar nu ţine la mine.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 11:35 pm

- Uit! Am inteles, uit! isi propuse acesta dand usor din cap.
Isi intoarse mana in acel moment si o stranse pe-a fetei.
- Hmm de ce ajungi sa te jignesti singura ?
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 1:30 pm

-Pentru că aşa sunt. Plâng fiindcă sunt o proastă.Nici măcar nu ţii la mine şi nu mă placi,dar îmi răspunzi la săruturi. Nu te înţeleg. Oftă scurt,şi îi strânse şi ea mâna. Se lăsă cu tot corpul pe este el.Dar măcar...Am avut şansa de a te săruta. Şansă pe care nu o voi mai avea prea curând.Poate niciodată.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 6:17 pm

- Hmm daca nu te plac, nu inseamna ca nu tin la tine.. se bloca usor cand auzi celelalte cuvinte. " Nici eu nu ma inteleg!" Deja ii duci dorul sansei aceleia ? isi sopti baiatul mai mult pentru sine, dandu-si usor privirea in sus, spre tavan.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 6:24 pm

-Serios? Ţii la mine?! Bună asta !Şi nu ştiu dacă îi duc chiar aşa mult dorul. Poate îmi va fi dor. Se dădu la o parte de pe el,şi îşi băgă capul în pernă. Nu am să înţeleg niciodată băieţii.Oftă scurt,şi îşi închise ochii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 6:32 pm

- "Nici eu fetele!" gandi baiatul usor, asezandu-se pe-o parte ca sa o poata privi pe tanara.
- Si cum ti-ai dori sa fie baiatul ca sa-l poti intelege ? intreba acesta cu curiozitate, in timp ce ochii sa-i ii urmarea tot chipul.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 7:51 pm

-Ăă.Păi...Ceva în genul tău...Dar oricum,nu contează. Oftă scurt,şi îl privi pe băiat. Yum yum buzele ălea ale tăle mă omoară!! Ăă.Ce-am zis?Strânse din ochi şi îşi acoperi gura cu mâinile.Defapt n-am vrut să zic aia. zise,simţind cum mai dorea un sărut şi îşi atinse buzele cu un deget apoi îşi apropie chipul de al băiatului.
-Firar din nou ! Să ştii că nu mă mai uit la tine ! Închise ochii şi oftă scurt.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 9:27 pm

- Si ai tendinta sa-ti spui direct gandurile eh ? intreba acesta razand usor, insa continua s-o priveasca. Sau e fireasca ta lume de-a spune direct ? isi dadu acesta capul in perna pentru a nu putea sa se mai observe ceva.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 5:43 pm

-Păi ca să fiu sinceră, sunt cam directă. Urăsc asta. Se lăsă cu spatele peste el,dar încă ţinând ochii închişi.Începu să se joace uşor cu mâinile în părul lui şi zâmbi scurt. Să ştii că nu trişez ! Chiar nu mă uit la tine. Chicoti uşor,continuându-şi joaca.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Patinând...Sau nu?
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Orasul :: Patinoarul-
Mergi direct la: