Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Patinând...Sau nu?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:45 pm

-Ăăă.Păi da. Da' io dacă mă duc să dansez,nu mă mai opreşti aşa că prefer să stau cuminte.Sau...Mă opreşti tu.Că tot te vei plictisi singur. Se ridică încet,arănjându-şi hainele apoi părul. Ajunse lângă fată şi zâmbi uşor ironic. Fata se retrase,uşor jenată. Începu să danseze,căutându-l pe Hero cu privirea.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:52 pm

Tanarul se ridica in picioare si se sprijini cu spatele de-un perete, urmarind-o cu atentie.
- " Hmm s-ar putea totusi sa-mi placa dansul..!"
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 8:56 pm

Se duse aproape de dj,dansând destul de provocător pe lângă el.O pufnea râsul îngrozitor,fiindcă dj'ul nu mai era atent la melodie,ci la ea. "Nebun şi ăsta.XD" Se urcă pe masa din faţa dj'ului,văzând cum mai toţi băieţii se apropiau de ea ca nişte zombie. Cu ocazia asta,îl observă şi pe Hero care stătea rezemat de perete. Îşi muşcă uşor buza,privindu-l întruna.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:03 pm

Chicoti incet in sinea sa cand observa haosul creat in club, iar cand intalni direct privirea fetei, ramase locului cateva clipe, apoi si-o feri.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:10 pm

Dj'ul începu să o atingă pe picioare,iar asta o enervase.Îi aruncă nişte priviri urâte tipului,apoi se dădu jos de pe masă mergând spre Hero. Se opri în faţa lui,fiind foarte aproape de el.
-Dj tâmpit. M-a atins. Strânse uşor din ochi. Nu mă mai apropii de dj'ul ăla veci. Îşi întoarse uşor capul,observând că mai toţi se uitau la ei. Se încruntă,apoi îl privi pe Hero.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:16 pm

Observa scena din jur.
- Hmm se pare ca trebuie sa-ti continui rolul de actritza!
O trase de brat, aducand-o mai aproape de el si o saruta, exact cum isi aminti in filmele sale, astfel calma valurile din jur.
- Acum ti-ai dat demisia! zambi el usor la final.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:22 pm

-Ăăă...Ăăă.Îl privi cu nişte ochi mari,fiind total confuză.Se înroşise toată şi se întoarse cu spatele la el. Se ciupi puţin de piele,ca să se trezească in caz că era un vis. Aww.S-a întors cu faţa la el,fiind tot roşie.
-Ăăă...Nu ştiu ce să spun.xD Îşi lăsă capul în jos,zâmbind prosteşte.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:31 pm

- Sincer nici nu e nevoie! zambi baiatul cand o zari asa rosie. Mai ai chef de dans sau te etalezi inapoi la masa ? intreba baiatul, dandu-si capul intr-o parte.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:36 pm

-Niciuna.Mai vreau...Ăăă.Asta,înapoi la masă.Îşi dădu o uşoară palmă peste frunte,apoi îl privi zâmbind ca un copil mic. Încă mai era roşie la faţă,iar asta o enerva. "De ceee?! Trebuia să-mi treacă deja. >.< "
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:45 pm

- Okey atunci dorintza sa-ti fie indeplinita! spuse tanarul luand-o de mana si plecasera din loc, pana ce ajunse inapoi la masa, iar in acel moment ii dadu drumul.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:53 pm

Înainte să-i dea drumul la mână,i-o strânse uşor pe-a lui apoi oftă scurt. Dădu paharul de suc peste gât,simţind cum o ia durerea de cap. "Ce naiba...?! " Îşi puse o mână la frunte.
-Hero...Nu mă simt prea bine. Îi spuse,aproape şoptind şi îşi lipi corpul de al lui,lăsându-şi capul pe umărul băiatului.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 10:00 pm

O privi ingrijorat si avea grija s-o sprijine bine.
- Hmm tot o ameteala ? Vrei sa te conduc acasa ? " Desi mai bine mi-ar suna un doctor acum..!"
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:50 pm

-Nu...Că după o să pleci şi...nu vreau. Îi atinse spatele cu mâinile,muşcându-şi buza. Dorea să mai stea puţin cu el. Oftă scurt,fiind mai mult ca sigură că băiatul nu o va asculta.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:28 pm

- Da, dar asa nu-ti va trece ametzeala. Eu nu sunt nici medic, nici magician. Stiu ca nu pare, dar sunt ingrijorat pentru tine! isi scapa baiatul imediat gandul, iar cand realiza isi mari pentru o clipa ochii.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:33 pm

"Ce'a zis mămicuţăă?!E îngrijorat pentru mine...să leşin.O.O"Zâmbi uşor în colţul gurii,apoi se lipi mai tare de el.
-Ştiu că nu eşti nici medic şi nici magician.Dar poate că dacă stau mai mult cu tine,voi uita că mă doare capul şi...îmi va trece.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:38 pm

- Hmm, pei chiar sper lucrul acesta. Atunci ce-ai zice de-o plimbare ? intreba acesta dandu-se usor mai intr-o parte, incat s-o poata vedea.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:41 pm

-Pe ploaie? Se uită puţin pe fereastră,văzând că a început să plouă şi mai tare. Umm...O să te uzi şi mai rău.Şi nu am uitat că arăţi mai sexy ud,dar...Totuşi.Nu vreau să răceşti. Zâmbi uşor în colţul gurii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:58 pm

Incepu usor sa rada, dar pe-un ton mai incet.
- In mod ciudat mie ploaia, imi face sa dispara toate..hmm sa zicem.. bolile! se mira el de proprile cuvinte. Da stiu, suna cam ciudat! Dar totusi multumesc pentru grija! scoase tanarul usor limba.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:03 pm

-Ăăă...În fine.Ţi-am zis să bagi limba în gură. Nu vrei ca cineva să ţi-o muşte,nu?Chicoti uşor,apoi îşi muşcă buza. Îl luă de mână pe băiat,îndreptându-se spre ieşire.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:17 pm

- Pei tu vad ca ai experientza din plin la muscat...! spuse el cu referire la buze, in timp ce-o urmari cu pasi lini pe fata.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:22 pm

Se opri în faţa lui,zâmbind ca un îngeraş.
-Şi ce propui? Îl întrebă,strângându-i puţin mai tare mâna şi apropiindu-se destul de mult de el.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:23 pm

- Sa incerci sa vad si eu cum ii ! spuse baiatul zambind, dandu-si privirea catre fata si o stranse si el de mana, insa putin mai usor.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:30 pm

-Dar,totuşi nu aş vrea să te muşc. Sauu...Dacă mă gândesc mai bine... Îşi apropie încet chipul de al lui,sărutându-l pasional,iar între timp îi muşcă uşor limba.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:38 pm

Se lasa sarutat si isi stranse ochii in momentul muscaturii, retregandu-si rapid limba inapoi.
- Da, se vede ca ai experienta! spuse el, in joaca, la final.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:45 pm

Chicoti uşor,apoi ieşi din club,trăgându-l şi pe băiat după ea.
-Şi...De ce ai vrut să vezi cum e să fii muşcat? Şi tocmai de mine. Îl privea cu coada ochiului,zâmbind uşor în colţul gurii.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Patinând...Sau nu?
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Orasul :: Patinoarul-
Mergi direct la: