Seiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Seiyo Academy

Forum RPG, d`oh =]]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Patinând...Sau nu?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:21 pm

- Da imi dau seama ce nu te uiti! sopti baiatul usor, facand un usor botic cand se incepu joaca parului. Chiar atat se jucaus pare parul meu ? intreba, in timp ce incerca sa se fereasca, joaca parului nu era pe gustul lui.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:27 pm

Îi astupă gura cu o mână iar cu cealaltă se juca în continuare în părul lui.
-Taci mă ! Pot să mă joc în continuare că doar n-ai ce să-mi faci.De plecat nu poţi...Heh'. Râse scurt.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:32 pm

- " Da doamne sa se plictiseasca!" ceda usor in sinea sa, insa cand auzi vorbele nu-i mai venea sa creada. " Si chiar crede ca lucrul acesta e in avantajul ei?"
Incepu sa-si inchide usor ochii in acel moment.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:36 pm

Îl întoarse cu faţa spre ea,zâmbind uşor în colţul gurii. Se uită puţin ciudat la el şi îşi luă mâna de la gura lui.
-Băi,băi.Ce faci?Dormi?! "S-au l-am enervat...XD" Îşi zise,oftând uşor.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:38 pm

- " Thanks~!" isi zise in sinea sa, zambind usor.
- Ai trisat ai zis ca nu te uiti~! vorbi baiatul in joaca, in timp ce-si deschise ochii si astfel intalni chipul fetei.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:43 pm

-Ahh.Am uitat. Se strâmbă într-un mod ciudat dar apoi a ajuns să zâmbească ca un copil mic.Îi atinse obrazul cu mâna şi îşi închise ochii.Acum nu mai trişez ! Îi spuse cu un zâmbet larg pe chip,apoi scoase limba copilăreşte.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:06 pm

- Da chiar nui nevoie sa nu faci asta! sopti baiatul usor, urmarindu-i limba si isi aseza mana peste cea a fetei. Pe mine nu ma deranjeaza sa-i deschizi sa stii!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:15 pm

Deschise pentru început,doar un ochi, apoi îl deschise şi pe celălalt.
-Da' să ştii că tot nu mă uit la buzele tale ! Mă fac să te sărut iar,şi iar şi...Gata ,am tăcut! Chicoti scurt,zâmbind copilăreşte.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 11:21 pm

Dadu usor din cap, in mod lent.
- Aha.. aha..! Am inteles ideea! zambi si acesta imediat, dupa o chicoteala. Si cat de comfortabil stai ? intreba el referindu-se la pozitie.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 3:33 pm

-Eu...Stau bine.De ce? Nu stai tu bine? Aa...Scuze. Zise dându-se la o parte de pe el dar încă ţinându-şi mâna pe obrazul lui,mişcându-şi-o încet.Sincer,stăteam mai bine pe tine. Strânse din ochi,în timp ce coborî cu mâna pe gâtul lui.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 5:46 pm

- Stateai pervers! spuse tanarul usor in timp ce-i urmari mana, prin alte simturi. " Ah prea bine >
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 5:52 pm

Înghiţi în sec apoi se uită puţin ciudat la el. Continuă să îşi plimbe mâna pe gâtul lui,chicotind scurt de la spusele lui de mai devreme.
-Perversule ! Râse scurt muşcându-l încet de gât.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 5:58 pm

Stranse incet ochii in acel moment, zambind incet si destul de observabil.
- Hmm imi lasi marca ?! intreba el mai mult in joaca. Posesivo~!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:08 pm

-Îhî. Chicoti scurt şi se aşeză iar pe el,zâmbind uşor în colţul gurii. Ştii ce?Mi-e cam somn...Zise,începând să caşte. Mi s-a consumar energia. Îşi muşcă uşor buza,în timp ce îi dădu un scurt sărut. Şi firar iar. Strânse din ochi,bombănind ceva într-o limbă a ei.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:20 pm

Se ridica usor in coate, uitandu-se in directia fetei.
- Atunci iti dau un leac pentru adormire ? intreba acesta usor, asezandu-si o mana dupa capul fetei si dand-o usor mai aproape, incepand usor s-o sarute.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:26 pm

Îi răspunse la săruturi,închizându-şi uşor ochii.Lungi sărutul,până când simţi că nu mai are aer,dar tot nu se oprea. Între timp îşi puse şi ea o mână după gâtul lui ca să stea mai aproape de el, mai mult timp.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:33 pm

Continua de asemenea joaca cu limba, dar vroia sa opreasca cand simti lipsa oxigenului, insa cand vazu ca fata rezista, o saruta in continuare. O imbratisa incet in jurul taliei, in timpul acesta.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:41 pm

Fără să vrea,se opri şi luă o gură mare de aer. Chiar nu mai avea aer. Zâmbi discret,şi se aşeză lângă el.Îşi puse capul pe pieptul lui şi se ghemui lângă el. Închise ochii,dar nu înainte de a îi da un scurt sărut pe obraz. Îl cuprinse,aşteptând să adoarmă.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:45 pm

Mai dadu o privire trecatoare catre fata si zambi incet in acele momente, pe urma isi ridica privirea catre tavan, cuprinzand-o si el incet.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:49 pm

Într-un sfârşit,adormise.Nici ea nu ştia ce visa,dar începu să-l strângă pe băiat în braţe.Zâmbi scurt,şi continuă să îl strângă lângă ea.Între timp zâmbetul i se lărgi.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 6:52 pm

Simtindu-se ca o jucarie de plus, in ciuda sufocarii, nu se misca din loc ci zambi usor. Ramase cu privirea tot in sus atintita, dar intr-un final, si-o cobori catre fata.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 7:00 pm

Îşi puse un picior peste el,iar zâmbetul îi dispăru de pe faţă. Dar nu dură mult şi începu iar să zâmbească. Cu o mână începu să caute pătura de pe pat iar într-un sfârşit o găsi şi o trase peste ea.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 7:02 pm

Tanarul incepu sa aranjeze bine patura pe fata, admirand-o in continuare, minute indelungate. Zambi incet.
- " Ma intreb ce viseaza?!" isi zise in sinea sa.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : A doua bordura la dreapta =]]

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 7:07 pm

Peste aproximativ o oră,îşi deschise încet ochii,punându-şi o mână pe obraz. O dureau fălcile de la atâta zâmbit.Îl privi pe băiat cu ochii întredeschişi.
-Ce-am făcut?De ce mă dor fălcile? Îl întrebă,închizându-şi din nou ochii,aşteptându-i răspunsul băiatului.
Sus In jos
https://seiyo-academy.forumgratuit.ro
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 511
Data de inscriere : 08/02/2010

Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 7:09 pm

- Presupun ca ai avut un vis dulce de ai zambit in tot timpul somnului! rase acesta incet.
- Sunt tare curios ce-ai visat! sopti usor, tragandu-se de buza inferioara cu mana.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Patinând...Sau nu?   Patinând...Sau nu? - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Patinând...Sau nu?
Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Seiyo Academy  :: Orasul :: Patinoarul-
Mergi direct la: